Fontanna czekoladowa Zakopane Nowy Targ

Chętnie wynajmiemy największą fontannę czekoladową, jeśli Twoja uroczystość organizowana jest w okolicach Zakopanego i Nowego Targu.

W kilku punktach opisuję, do czego się zobowiązujemy wynajmując fontannę czekoladową, by przez głupotę nie zepsuć Twej uroczystości.

  1. Jeśli podczas przyjęcia będzie co najmniej 40 osób, wynajmiemy tylko największą fontannę czekoladową. Aby ruszyła, rozgrzewamy 7 kg czekolady. Taka, największa fontanna czekoladowa, ustawiona na stole w podświetlanym podeście, sięga niemal 2 metrów. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie!
  2. Nie wynajmiemy Ci zabawki dla dzieci podobnej do fontanny czekoladowej twierdząc, że to prawdziwa fontanna. Taką małą zabawkę, którą używa się w domu na urodzinach dziecka dla 15 osób, możesz sobie kupić na byle jakiej aukcji internetowej za 400 złotych. Po co więc wynajmować?
  3. Do wynajętej przez Ciebie fontanny czekoladowej, użyjemy prawdziwej czekolady przeznaczonej tylko do fontann czekoladowych. Nie użyjemy wyrobów czekoladopodobnych lub polewy do placków wzbogaconej dwoma litrami oleju, aby nadać jej połysk i zmusić do płynięcia po kaskadach fontanny czekoladowej.
  4. Bez dodatkowej opłaty zapewnimy obsługę podczas uroczystości. Dbamy o porządek i czystość. Wokół naszej fontanny czekoladowej, nigdy nie jest napaćkane i nie walają się resztki owoców, ciastek i patyczków.
  5. Nie zastosujemy wobec Ciebie nieprzyjemnych chwytów. Jeżeli wynajmujemy fontannę czekoladową za ustaloną kwotę, to na tym koniec! Nie każemy Ci dopłacać osobno za podświetlany podest, za przekąski dla biesiadników, za paliwo, za dodatkową czekoladę której w nocy zabrakło oraz za każdą godzinę obsługi.
  6. Gdy wynajmujemy fontannę czekoladową na weselu, nie wymagamy dla siebie porcji jedzenia. Kawa, ciastko, czasem przekąska z wiejskiego stołu, to zupełnie wystarczy!

Dalsze informacje o wynajęciu fontanny czekoladowej w okolicach Zakopanego i Nowego Targu pod numerem telefonu: 663342440

Fontanna czekoladowa ZakopaneFontanna czekoladowa - ZakopaneFontanna czekoladowa Nowy TargFontanna czekoladowa - Nowy Targ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s